Znajdź mnie

Zacznij zmiany od diety i zrób to z głową
O nas

Monika Prusaczyk

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, trener personalny, instruktor fitness

Absolwentka studiów Dietetyka o specjalności Dietetyka kliniczna. Jej praca dyplomowa otrzymała ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem. Obecnie studentka studiów magisterskich w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Umiejętności trenerskie uzyskała w Akademii Mistrzostwa Sportowego we Wrocławiu, Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach i innych. Stale pogłębia wiedzę z dietetyki i sportu uczestnicząc w konferencjach naukowych, szkoleniach i warsztatach.

Kuchnia to jej żywioł. Tam spędza wolny czas, doskonaląc technikę przygotowywania pysznych i odżywczych posiłków. Jedzenie wyraża szacunek do zdrowia – to jej przekaz, który zaszczepia u swoich pacjentów. Uczy, jak budować styl odżywiania służący zdrowiu i dobremu samopoczuciu. Ma doświadczenie w dietach redukcyjnych, dietach osób aktywnych fizycznie oraz w pracy z chorobami dietozależnymi.


Magdalena Słota

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk, trener personalny

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej na kierunku Dietetyka o specjalności Dietetyka kliniczna. Studentka studiów podyplomowych Psychodietetyka na SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego. Certyfikowany trener personalny AMS we Wrocławiu.

Entuzjastka holistycznego podejścia do człowieka, w którym sprawne ciało i umysł nie jest wynikiem reżimów żywieniowych i treningu ponad siły, a racjonalnej diety i prawdziwej przyjemności płynącej z podejmowania aktywności fizycznej na co dzień. Do tego właśnie zawsze namawia. Propaguje dobre i zdrowe nawyki żywieniowe, oparte na naturalnej, nieprzetworzonej żywności. Świadoma również tego, że dla zdrowia potrzebna jest odpowiednia równowaga, co w praktyce oznacza w diecie przyjemność małych odstępstw i pracę nad akceptacją własnego ciała. Jedzenie ma znaczenie i jeśli w ten sposób możesz poprawić jakość swojego życia, to dlaczego by tego nie zrobić? 🙂


Jak możemy Ci pomóc?

Chcesz się dowiedzieć jak możemy Ci pomóc? Sprawdź stronę Współpraca indywidualna. O skuteczności naszych działań świadczą pozytywne recenzje na Fanpage Dieta z Głową.

Prowadzimy współpracę on-line w zaburzeniach metabolicznych i hormonalnych oraz z zakresu psychodietetyki.

Zapraszamy do kontaktu, napisz do nas maila lub rozpocznij czat w FB Messenger!

×