Pakiet psychodietetyczny

OFERTA

online

Odzyskaj kontrolę nad jedzeniem
i zbuduj zdrowe nawyki na całe życie

1

2

3

4

5

Wywiad medyczno-żywieniowy

Wyznaczamy cele i pierwsze kroki do ich realizacji

Pracujesz nie tylko nad swoim talerzem, ale też nad swoją głową

Świętujemy Twoje postępy, reagujemy na trudności

Osiągasz swoje cele i nie masz efektu jo-jo

1

Wywiad medyczno-żywieniowy

2

Wyznaczamy cele i pierwsze kroki do ich realizacji

3

Pracujesz nie tylko nad swoim talerzem, ale też nad swoją głową

4

Świętujemy Twoje postępy, reagujemy na trudności

5

Osiągasz swoje cele i nie masz efektu jo-jo

Jesteś gotowa na takie zmiany?

Wybierz PAKIET PSYCHODIETETYCZNY ONLINE dla siebie

i dołącz do ponad 300 zadowolonych osób:

NA START

WSPARCIE 1-MIESIĘCZNE
417
/miesiąc
 • 987 zł łącznie
 • 3 konsultacje online
 • Dziennik odżywiania, ćwiczenia i karty pracy
 • Elastyczny plan żywienia + karta pracy “Mój plan posiłków”
 • E-booki z pomysłami na posiłki
 • Karta pracy “Jak bilansować posiłki?”
 • Kontakt mailowy pomiędzy konsultacjami

PREMIUM

WSPARCIE 5-MIESIĘCZNE
238
/miesiąc
 • 2085 zł 1190 zł łącznie
 • 10 konsultacji online
 • Dziennik odżywiania, ćwiczenia i karty pracy
 • Elastyczny plan żywienia + karta pracy “Mój plan posiłków”
 • E-booki z pomysłami na posiłki
 • Karta pracy “Jak bilansować posiłki?”
 • Kontakt mailowy pomiędzy konsultacjami
 • BONUS: 4 mini e-booki
  Podjadanie.
  Jedzenie poza domem.
  Uważne jedzenie.
  Zasada 80/20 w diecie.
 • DODATKOWO: Mini e-book
  Jak utrzymać efekty diety?
 • Oszczędzasz 895 zł
Ograniczona liczba miejsc– aby zachować wysoką jakość naszych usług, informujemy, że w przypadku dużego obłożenia pracą możemy czasowo zamknąć możliwość wykupienia pakietów.

Zobacz, jak krok po kroku przebiega
WSPÓŁPRACA PSYCHODIETETYCZNA:

Pakiet
Wybierasz długość współpracy, która będzie dla Ciebie optymalna.
Płatność
Dokonujesz płatności w naszym sklepie (Przelewy24, BLIK).
Konsultacja
Umawiasz się na pierwszą konsultację. W ciągu 24 godzin od zakupu otrzymasz od nas maila z propozycją terminu spotkania oraz informacje, jak się do niego przygotować. Jeśli zamówienie składasz w weekend lub dni świąteczne, czas ten może się nieco wydłużyć.
Wywiad

Chcemy poznać Ciebie i to, z czym do nas przychodzisz. Spotykamy się na konsultacji online, a Ty opowiadasz nam o tym, jak jesz, co sprawia Ci najwięcej trudności, co chciałabyś zmienić. Pytamy o Twoje zdrowie i oglądamy wyniki badań.

Cel

Pomagamy Ci wyznaczyć cel realny do osiągnięcia w Twojej indywidualnej sytuacji. Wspólnie decydujemy, która zmiana przyniesie Ci najwięcej korzyści na początku drogi, a jednocześnie będzie wymagała najmniej wysiłku. Dzięki temu zaczynasz z przytupem.

Konsultacja kontrolna

Uczysz się, CO i JAK robić, żeby Twoja dieta była sycąca, elastyczna i skuteczna. Odkrywasz triki kulinarne, dzięki którym łatwo podkręcisz smak potraw. Poznajesz sposoby kontrolowania kaloryczności i razem z nami planujesz swoje przykładowe posiłki. Uczysz się robić zdrowe zakupy.

i jednocześnie pracujesz nad swoją głową:

Niczego nie narzucamy z góry, bo każdy jest inny. Dlatego słuchamy Cię uważnie i działamy tam, gdzie potrzebujesz. Możemy pracować m.in. nad:

 • motywacją,
 • asertywnością,
 • radzeniem sobie z wymówkami,
 • radzeniem sobie ze stresem,
 • wzmocnieniem silnej woli,
 • przekonaniami, które sabotują Twoje odchudzanie.
Wsparcie

Cieszymy się z Twoich postępów, bo Twój sukces to także nasz sukces! W chwilach kryzysu nie jesteś sama – służymy życzliwym wsparciem i pomocą w znalezieniu najlepszego rozwiązania.

Jesteśmy w kontakcie

Jeśli masz pytanie lub kłopot (albo chcesz się czymś pochwalić), możesz się do nas odezwać także pomiędzy konsultacjami.

Osiągasz swoje cele

To już koniec! Osiągnęłaś swoje cele, wiesz co robić, aby utrzymać efekty. Potrafisz jeść z głową i już nas nie potrzebujesz. A my.. cieszymy się z tego.

Co właściwie dostajesz w ramach
PAKIETU PSYCHODIETETYCZNEGO?

Konsultacje online poprzez komunikator np. Skype/Google Meet lub telefon (50 minut).

Spotykasz się z nami z zacisza własnego domu - wygodnie i bez tracenia czasu na dojazdy. Jesteśmy w kontakcie mailowym także pomiędzy spotkaniami, abyś zawsze miała się do kogo zwrócić z pytaniami czy w chwilach zwątpienia.

Dziennik odżywiania, ćwiczenia i karty pracy

Pomogą Ci planować i monitorować posiłki oraz pracować nad głową. Dzięki temu pozytywne zmiany będą zachodziły także pomiędzy spotkaniami, a Ty zawsze będziesz mogła wrócić do swoich cennych przemyśleń i notatek.

Elastyczny plan żywienia i e-booki z pomysłami na posiłki

Dzięki którym zobaczysz, z czego składa się dobrze zbilansowany talerz i nauczysz się komponować swoje posiłki. A jeśli zabraknie Ci czasu na wyszukiwanie przepisów, będziesz mogła zainspirować się naszymi pysznymi propozycjami.

Dzięki umiejętnościom, które zdobędziesz współpracując z nami:

Będziesz samodzielnie komponować odżywcze i smaczne posiłki

Nie da się całe życie “jeść z kartki”. Dlatego nauczymy Cię, jak bilansować posiłki, żeby były smaczne, sycące i odżywcze oraz pomagały w skutecznej realizacji Twoich celów.

Polubisz zdrowe odżywianie i aktywność fizyczną

Bo to najlepsza droga do utrzymania efektów. Dowiesz się, jak odchudzać się bez tracenia przyjemności z jedzenia, wkomponować ruch w Twój plan dnia oraz dbać o dobrą relację z jedzeniem.

Poradzisz sobie z wymówkami, pokusami i wpadkami

To normalne, że:
czasem masz gorszy dzień, kiedy chcesz rzucić wszystko w cholerę,
masz ochotę pochłonąć paczkę ciastek, choć wiesz, że Ci to nie służy,
wolisz zostać na kanapie, zamiast wyjść na spacer.

Pokażemy Ci jak radzić sobie z kryzysem i nie wyrzucić swoich postanowień do kosza.

Ten pakiet jest dla Ciebie, jeśli jesteś gotowa na przełom.
Naprawdę dużo może się zmienić.

Zobacz, co o współpracy z nami
mówią nasi podopieczni

Dieta z głową to pełen profesjonalizm a przede wszystkim bezpieczna pomoc i opieka w procesie chudnięcia i wychodzenia z zaburzeń odżywiania. Mam okazję pracować z p. Moniką i bardzo sobie cenię tę współpracę za całościowe podejście do procesu, opierające się przede wszystkim na łączeniu pracy nad ciałem i umysłem w odchudzaniu. Nic nie jest robione na siłę, wszystko dostosowane jest do konkretnej osoby. Nie ma ciągłego oceniania i karcenia, lecz jest wspieranie w czasami trudnych momentach. Tak naprawdę jest to praca wspólna w osiągnięciu efektu, do którego dążę ja, a w którym p. Monika mnie wspiera. Najważniejsze jest jednak dobre samopoczucie i widoczna poprawa. Nie jest to szybki proces, ale na pewno warto. Treści tworzone przez Dietę z głową na instagramie, e-booki, podcast są też bardzo pomocne w procesie i pełne merytoryki.
opinia-avatar-milena-borowik
Milena Borowik
"Zmiany które nastąpiły w mojej głowie przez te kilka miesięcy, są dla mnie niewyobrażalne - ten proces nie mógł się zadziać kiedy indziej, musiałam być w tym a nie w innym miejscu swojego życia, być gotowa na zmianę i spotkać odpowiednią osobę - czyli Ciebie Magda. Już pierwsza rozmowa pokazała mi, że mam prawo popełniać błędy w tej „diecie”, mogę mieć lepszy gorszy czas i to wszystko jest ok - czyli nie stoi nikt nade mną z batem, tylko mam opiekuna który mi pokaże ,co i jak i wesprze mnie, i naprawdę te rozmowy mi bardzo dużo dawały wsparcia. Co ciekawe, było to wsparcie którego nie wiedziałam, że potrzebuję - dieta kojarzyła mi się z tabelką i wynikami, a okazało się że jest to proces. Proces lepszego poznania siebie i swoich potrzeb i odpowiedzi na pytania 'a dlaczego?. Dzisiaj jestem już 2 msc po zakończeniu naszej współpracy, a wprowadzone zmiany nadal ze mną są - (spodnie sprzed ciąży pasują jak ulał :D), ale to już nie jest moim najważniejszym celem. Dla mnie ważna jest odzyskana równowaga i nabyta umiejętność słuchania swojego ciała i jego potrzeb. Ale czy to nie wspaniałe, gdy waga przestaje być priorytetem, a poprzez wprowadzone zmiany ona i tak sukcesywnie spada? Z całego serca polecam!"
opinia-avatar-magdalena-skalska
Magdalena Skalska
Współpraca z Panią Magdą było dla mnie czystą przyjemnością, na którą z niecierpliwością czekałam każdego tygodnia. Podczas konsultacji pełna wyrozumiałości i bardzo zaangażowana, potrafiąca słuchać sprawiała, że czułam się jakbym rozmawiała z przyjaciółką. Nauczyła mnie patrzeć na dietę zupełnie inaczej, bilansować posiłki samodzielnie i nie traktować diety zero-jedynkowo. Wspaniały dietetyk! Serdecznie polecam!
opinia-avatar-gabrysia-krol
Gabrysia Król
Pani Monika oferuje dokładnie takie fachowe wsparcie w niełatwym procesie wyrabiania zdrowych nawyków żywieniowych, jakiego potrzebowałam. Profesjonalizm, empatia i smakowitość 🥰 Najbardziej podobało mi się zrozumienie wspomnianego stylu życia przez Panią Monikę, podpowiedzi dotyczące żywienia w czasie, kiedy nie mam możliwości przygotowania posiłku. Cierpliwość i zrozumienie były również bardzo cenne. Jadłospisy, ponieważ takie pojawiały się również w naszej współpracy były łatwe i dobre w przygotowaniu. Jeśli zdarzały się produkty, których nie jem, zamiana ich nie była problemem. Dzięki naszej współpracy nauczyłam się jeść więcej, a rzadziej. Trzymając się diety, widziałam efekty już nawet w pierwszych tygodniach współpracy. Serdecznie polecam!
opinia-avatar-ewa-sliwon
Ewa Śliwoń
Serdecznie polecam panią Monikę! Jest świetnym specjalistą, profesjonalistką w swoim fachu, a przede wszystkim jest bardzo zaangażowana w swoją pracę. Szczegółowo wyjaśniła mi moje zachowania i relacje z jedzeniem, pomogła zrozumieć zawiłości psychiki w odżywianiu, ustawiła zdrowe relacje z jedzeniem, znalazła mnóstwo rozwiązań i pomocnych strategii w moich problemach, Bardzo się cieszę, że miałam przyjemność z nią współpracować. Polecam z całego serca wszystkim osobom, które spróbowały już każdej diety i nic nie działało. Polecam!!!
opinia-avatar-ewa-kolodziej
Ewa Kołodziej

Uwaga!
Współpraca psychodietetyczna
nie jest dla każdego!

Masz dość bycia na diecie - zamiast tego chcesz na zawsze zmienić swoje nawyki żywieniowe
Chcesz trwale schudnąć i/lub poprawić swoje zdrowie,
Zależy Ci nie tylko na szczupłej sylwetce, ale i na zdrowej relacji z jedzeniem,
Nie chcesz gotować z jadłospisem, bo nie lubisz jeść z kartki,
Potrafisz zaufać czyjejś wiedzy i doświadczeniu.
Chcesz poznać sztuczki, dzięki którym schudniesz szybko i bez wysiłku,
Uważasz, że tylko liczenie kalorii daje efekty i nie chcesz próbować niczego innego,
Nie masz czasu ani ochoty zaangażować się w proces zmiany nawyków,
Świetnie radzisz sobie ze zdrowym odżywianiem,
Nie lubisz sposobu, w jaki przekazujemy wiedzę.

W czym możemy Ci pomóc ?

Zajadanie emocji i stresu

Podjadanie i przejadanie się

Uzależnienie od słodyczy

Odchudzanie

Choroby tarczycy

Insulinooporność

PCOS

Zaburzenia płodności

Problemy skórne

Masz pytania?

Czy mogę mieć 100% pewności, że schudnę i nie będę mieć efektu jo-jo?

Nie możemy dać takiej gwarancji, ponieważ Twój efekt zależy od wielu czynników, także od tych, na które nie mamy wpływu. Zależy m.in. od Twojego zaangażowania, sumiennego wdrażania zaleceń czy losowych przyczyn, które utrudnią lub uniemożliwią proces zmiany.

Ręczymy natomiast za wiedzę, którą Ci przekażemy oraz za umiejętności, które przećwiczysz pod naszym okiem. Jesteśmy przekonane, że osoba, która będzie aktywna we wdrażaniu jadłospisu, skorzysta z naszego wsparcia i będzie stosowała się do wskazówek, osiągnie efekty, jakie obiecujemy.

Który pakiet wybrać najlepiej?

Jeśli dopiero zaczynasz i chcesz zobaczyć, jak wygląda współpraca z dietetykiem, najlepszym wyborem będzie pakiet na 1 miesiąc. Sprawdzi się on również dla osób, które chcą jedynie skonsultować swoje problemy lub zadać nurtujące je pytania, a niekoniecznie angażować się w proces zmiany nawyków.

Pakiet na 3 miesiące będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą się nauczyć zdrowo odżywiać, schudnąć ok. 7-10 kilogramów oraz poprawić swoje zdrowie. Z naszego doświadczenia wynika, że jest to optymalny czas na wypracowanie nowych nawyków żywieniowych oraz utrwalenie efektów.

Jeśli masz skomplikowaną sytuację zdrowotną (np. kilka jednostek chorobowych) lub chcesz schudnąć więcej niż 10 kg, to warto wybrać dłuższą współpracę na 5 miesięcy.

Czy można płacić na raty?

Tak, płatność ratalną obsługuje operator Przelewy24.

Czy muszę mieć aktualne wyniki badań?

Jeśli jesteś zdrową, młodą osobą i nie odczuwasz żadnych dolegliwości, to badania nie są konieczne. Choć dla własnego spokoju warto robić je profilaktycznie np. raz na rok.

Jeśli na coś chorujesz lub masz podwyższone ryzyko zachorowania (np. przez otyłość, siedzący tryb życia, palenie), to wyniki badań mogą być istotne. Będą dla nas pomocne w ułożeniu dopasowanego do Ciebie jadłospisu oraz sformułowaniu wskazówek dotyczących aktywności fizycznej i ewentualnej suplementacji. Natomiast nie są one obowiązkowe, aby rozpocząć współpracę.

Podstawowe badania, które warto wykonać, to: morfologia, glukoza na czczo i insulina na czczo, profil lipidowy (cholesterol całkowity, LDL, HDL, trójglicerydy), TSH. Dodatkowo możesz zbadać także: enzymy wątrobowe (ALT, AST), mocz, kreatyninę, żelazo, ferrytynę, kwas moczowy, witaminę D (25OHD). Jeśli nie wiesz, co wybrać w Twoim przypadku, możemy porozmawiać o tym na pierwszej konsultacji.

Czy w ramach pakietu psychodietetycznego otrzymam jadłospis?

Nie, we współpracy psychodietetycznej pracujemy na innych niż jadłospis narzędziach m.in. na dzienniczku żywieniowym i psychodietetycznych kartach pracy. Opieramy się również na elastycznym planie żywienia – nie jest to sztywna rozpiska, a narzędzie, które pomoże Ci w nauce samodzielnego bilansowania i planowania posiłków.

Boję się, że nie dam rady…

Po pierwsze, lęk przed zmianą jest czymś normalnym. Nasz mózg nie lubi zmian, bo wymagają włożenia trochę więcej energii w nowe zachowania, dlatego będzie Cię od nich odwodził. 

Możesz mieć różne myśli: “Tyle razy mi nie wyszło, teraz pewnie będzie tak samo”, “Jestem za słaba, na pewno znów się poddam po dwóch tygodniach” albo “To nie dla mnie, trzeba mieć silną wolę, żeby iść do dietetyka, ja się do tego nie nadaję”. Jeśli takie myśli plączą Ci się po głowie – spokojnie, pamiętaj, że wątpliwości są normalne, jednak aby coś zmienić, trzeba coś zmienić. 🙂 

To, że do tej pory nie wychodziło Ci z dietami, nie oznacza, że nie masz silnej woli czy jesteś słaba. Prawdopodobnie metoda nie była dopasowana do Ciebie. Nie piszemy tego dlatego, żeby za wszelką cenę przekonać Cię do zakupu. Ale po to, aby dodać Ci wiary, że jest sens próbować jeszcze raz, nie poddawać się i szukać rozwiązań dla siebie. 

Czy są osoby, z którymi nie podejmujcie się współpracy?

Nie specjalizujemy się w dietetyce dziecięcej, profesjonalnym sporcie oraz w chorobach  takich jak: cukrzyca typu 1, choroby nerek, fenyloketonuria, choroby zapalne jelit, choroby onkologiczne, zaburzenia odżywiania np. anoreksja, bulimia. 

Jeśli masz pytania dotyczące Twojej indywidualnej sytuacji, napisz do nas: kontakt@dietazglowa.pl Postaramy się udzielić odpowiedzi najszybciej jak to możliwe (zazwyczaj w ciągu jednego dnia roboczego).